„Bitutės“ numeris, kvepiantis šv. Kalėdomis
2019-12-02


Pristatome paskutinįjį šių metų žurnalo „Bitutė“ numerį. Lapkričio–gruodžio mėnesio žurnale „Bitutė laukia šv. Kalėdų“ skaitytojai ras ne tik 2019 m. advento kalendorių, bet ir puslapiuose paslėptas Gerų darbų idėjas bei smagius Linkėjimus, kad kiekviena šv. Kalėdų laukimo diena dovanotų gerumą ir džiaugsmą.Taip pat žurnale paruošta daugybė įdomių temų ir užduočių.
 
Kalėdų traukiniu drauge su „Bitutės“ svečiais vaikai keliaus per Europą ir sužinos, kaip švenčių laukia ir jas švenčia Italijos, Prancūzijos, Vokietijos, Olandijos ir Lietuvos vaikai. Gamtininkas Selemonas Paltanavičius papasakos apie pokyčius gamtoje žiemą bei kada geriausia įsirengti lesyklėlę. Aviacijos inžinieriai pasidalys savo profesijos paslaptimis, o saugantieji gamtą – apie mėtomų nuorūkų žalą mūsų aplinkai.

Drauge su „Bitute“ parašysite Laišką Kalėdų seneliui bei rasite puikų scenarijų mokyklos vaidinimui apie šv. Mikalojų – Gerąjį Labdarį.

Tradiciškai žurnaliuke – rekomenduojamų perskaityti ar dovanoti knygų vaikams apžvalga, Pelytės eilėraštukas, linksmas komiksas ir įvairios užduotėlės.

Skaityk, žaisk, atrask atsinaujinusią „Bitutę“ ir kitąmet!

 


Žurnalo „Bitutė“ informacija 


 
Atgal   Spausdinti  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.