Archyvas
  2019   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2019-03-28  Iliustruotojos Vilijos Kvieskaitės sėkmė

Vilijos Kvieskaitės iliustruotos knygos


Lietuvos kultūros institutas praneša, kad iliustruoja Vilija Kvieskaitė atrinkta dalyvauti tarptautinėje Bolonijos vaikų knygų mugėje, vyksiančioje šių metų balandžio 1–4 dienomis. 

2019-03-27  Balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikų knygos diena
Tarptautinė vaikų knygos diena kasmet švenčiama balandžio 2-ąją, Hanso Christiano Anderseno gimimo dieną. Ši diena švenčiama nuo 1967 m., ją rengia Tarptautinė vaikų knygos taryba (IBBY).

2019-03-25  Kartą gamtos karalystėje...Šį kartą užsukus į biblioteką rankos taip ir išsitiesė į ryškiai geltoną Albinos Žiupsnytės knygos „Drugių karalystė“ viršelį: juk taip visi saulės per žiemą esame pasiilgę! Autorė ‒ dailininkė, tad nuostabu ne tik perskaityti, bet ir pamatyti, kaip viską įsivaizdavo pats istorijos kūrėjas.

2019-03-21  Kaip gimsta knygos, kuriose skamba muzikaVioletos Palčinskaitės besidomintiems vaikų literatūra pristatyti greičiausiai nereikia. Poetė, dramaturgė, scenaristė ir vertėja – tiek veiklų aprėpia vaikų mylima kūrėja. Jos kūrybą skaitytojai lygina su pavasariu – žaismingu, šviesiu, gaiviu. Juk kada, jeigu ne pavasarį skaityti eiles! O jeigu pavasaris būtų muzika, kokia ji būtų?

2019-03-19  Paskelbti knygų apdovanojimų nominantaiMinint H. K. Anderseno gimtadienį ir Tarptautinę vaikų knygos dieną kovo 30 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje bus iškilmingai apdovanoti geriausių 2018-ųjų vaikų ir paauglių knygų kūrėjai. 
2019-03-13  Ką jie skaito? Virgis Šidlauskas 
Mintimis apie savo mėgstamiausias penkias knygas vaikams dalijasi rašytojas Virgis Šidlauskas.

2019-03-06  Dailininkas P. Socha: „Talentas – tai dar ne viskas“Iliustracijos – labai svarbi knygų, skirtų vaikams, dalis. Kas jei ne spalvingi ir efektingi piešiniai, atskleidžiantys ne ką mažiau nei pats knygos tekstas, pritraukia mažiausiųjų skaitytojų dėmesį? O sukurti pagaulias iliustracijas ne taip paprasta.

2019-03-01  Kūrėjos iš Slovėnijos: burtų apstu ir kasdienybėje


Knygų mugė yra nuostabi šventė ne tik todėl, kad joje galima pamatyti, pavartyti ir įsigyti naujausias ir populiariausias knygas. Knygų mugė yra nuostabi šventė todėl, kad joje galima susipažinti su autoriais, kurie knygas rašo, ir dailininkais, kurie kuria knygų iliustracijas. Taip pat galima susipažinti su leidėjais, dirbančiais su knygų reklama, komunikacija, renginiais. Tai neeilinė proga susipažinti ir su knygų kūrėjais iš užsienio.

 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.