Naujienos
2020-06-01
Skaitymo iššūkis – „Skaitymas mus jungia!“


Pirmąją 2020 metų vasaros dieną prasideda pamėgtasis ir visų laukiamas „Skaitymo iššūkis“. Tai jau penktą kartą organizuojama interaktyvi akcija, kurios metu visi norintieji kviečiami įvykdyti penkias smagias skaitymo užduotis ir laimėti prizų. Šių metų šūkis – „Skaitymas mus jungia!“

2020-06-01
Apdovanoti geriausių 2019 m. vaikų knygų kūrėjaiGegužės 31 d., Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse, apdovanojimų ceremonijos, vykusios Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, metu paskelbti geriausi 2019 m. vaikų literatūros kūrėjai. Ceremoniją buvo galima gyvai stebėti naujienų portale www.15min.lt.

2020-05-22
Pasaulio vaikai skaitys Lietuvos autorių knygasLietuvos kultūros institutas paskelbė, kokių knygų vertimą į užsienio kalbas pirmąjį 2020 m. pusmetį parems. Tarp jų yra ir kelios knygos vaikams bei paaugliams, kurias netrukus galės skaityti Makedonijos, Ukrainos, Lenkijos ir kitų šalių vaikai.

2020-05-22
Meškiukas PadingtonasVieną šiltą vasaros vakarą gimė mažas gauruotas meškiukas. Jo tėtis meškinas buvo skaitęs knygą apie nuotykius mėgusį meškiuką vardu Padingtonas, todėl savo mylimai žmonai pasiūlė pavadinti sūnų šiuo vardu. Mama pasiūlymui pritarė ir meškiukas buvo pakrikštytas Padingtonu.

2020-05-20
Virtualios pamokėlės „Iliustruotojai piešia vaikams!“Gegužė – šeimos mėnuo, tad nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka didesnį dėmesį skiria būtent mažiesiems bibliotekos bičiuliams. Nacionalinė biblioteka, kartu su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi pakvietusi klausytis skaitomų kūrinių ištraukų, šį sykį siūlo pažinti knygų dailininkus!

2020-05-11
Liūdnas berniukas ir milžinasKartą gyveno berniukas vardu Mykoliukas. Jis buvo labai liūdnas, nes neturėjo draugų. Vieną dieną berniukas nusprendė eiti laimės ieškoti. Jis gyveno šalia miško. Į tą mišką niekas neidavo nei grybauti, nei uogauti, nei medžioti. Miškas buvo labai paslaptingas ir baisus.

2020-05-04
Pasaką skaito aktorė Kristina SavickytėTarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius, vienijantis 190 narių, tarp kurių – rašytojai, iliustruotojai, leidėjai, mokytojai, bibliotekininkai ir daugelis kitų, reaguoja į susidariusią situaciją.

2020-04-27
Mano keisčiausias sapnasMano sapnas prasideda taip. Visi skrenda raketa į nežinomą Robotomijos planetą. Staiga raketa sustoja, atsidaro durys ir visi pamato, kad atsirado holo tiltas, per kurų galėjome išlipti.

2020-04-27
Sapnai


 
 
Rebekai buvo dešimt metų. Ji gyveno geltoname dviaukščiame name su mama, tėčiu ir šešiamete sesute Liepa. Taip, tiesa, kartu gyveno dar ir nedidelis rudas šunelis Rafis.

2020-04-22
Danguolė Kandrotienė skaito knygos ištraukąTarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius, vienijantis 184 narius, tarp kurių – rašytojai, iliustruotojai, leidėjai, mokytojai, bibliotekininkai ir daugelis kitų, reaguoja į susidariusią situaciją.

 
<- Atgal 1 2 3 Pirmyn -> 
Kitos naujienos
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.