Archyvas
  2020   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2020-05-22  Pasaulio vaikai skaitys Lietuvos autorių knygasLietuvos kultūros institutas paskelbė, kokių knygų vertimą į užsienio kalbas pirmąjį 2020 m. pusmetį parems. Tarp jų yra ir kelios knygos vaikams bei paaugliams, kurias netrukus galės skaityti Makedonijos, Ukrainos, Lenkijos ir kitų šalių vaikai.

2020-05-22  Meškiukas PadingtonasVieną šiltą vasaros vakarą gimė mažas gauruotas meškiukas. Jo tėtis meškinas buvo skaitęs knygą apie nuotykius mėgusį meškiuką vardu Padingtonas, todėl savo mylimai žmonai pasiūlė pavadinti sūnų šiuo vardu. Mama pasiūlymui pritarė ir meškiukas buvo pakrikštytas Padingtonu.

2020-05-20  Virtualios pamokėlės „Iliustruotojai piešia vaikams!“Gegužė – šeimos mėnuo, tad nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka didesnį dėmesį skiria būtent mažiesiems bibliotekos bičiuliams. Nacionalinė biblioteka, kartu su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi pakvietusi klausytis skaitomų kūrinių ištraukų, šį sykį siūlo pažinti knygų dailininkus!

2020-05-11  Liūdnas berniukas ir milžinasKartą gyveno berniukas vardu Mykoliukas. Jis buvo labai liūdnas, nes neturėjo draugų. Vieną dieną berniukas nusprendė eiti laimės ieškoti. Jis gyveno šalia miško. Į tą mišką niekas neidavo nei grybauti, nei uogauti, nei medžioti. Miškas buvo labai paslaptingas ir baisus.

2020-05-04  Pasaką skaito aktorė Kristina SavickytėTarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius, vienijantis 190 narių, tarp kurių – rašytojai, iliustruotojai, leidėjai, mokytojai, bibliotekininkai ir daugelis kitų, reaguoja į susidariusią situaciją.

 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.