Archyvas
  2017   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2017-10-16  „Šarlotės voratinkliui“ - 55


 

1952 m. spalio 15 d. buvo išleista garsioji amerikiečių rašytojo E. B. White‘o knyga „Šarlotės voratinklis“.

2017-10-11  Knygų festivalis „Vaikų Kalėdų sala“


Ar žinote, ką iš tikrųjų mėgsta skaityti mūsų vaikai? Kaip atitraukti paauglį nuo švytinčio ekrano ir panardinti į magišką skaitomos knygos pasaulį? Kokie yra inovatyvūs skaitymo skatinimo ir literatūros pažinimo būdai? Kaip atrodo ir kuria vaikų rašytojai? Ir kaip jie susiranda savo knygos iliustratorius?

2017-10-09  Knygos „Draugystė ant straublio galo“ pristatymas 
Spalio 21 d. 15 val. Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento erdvėse (Gedimino pr. 51, Vilnius) vyks Mariaus Marcinkevičiaus ir Aušros Kiudulaitės knygos „Draugystė ant straublio galo“ (išleido „Tikra knyga“, 2017) pristatymas.

2017-10-05  Š. Baltrušaitienė: „Buvau tikra knygų graužtukė“ 
„Kaip zuikis jausmus pažino“ – jau antroji rašytojos Šarūnės Baltrušaitienės knyga. Debiutavusi paveikslėlių knyga „Kariesas, Ėduonis ir Domo dantukai“ (iliustravo Edgaras Straukas, išleido leidykla „Nieko rimto“), autorė savo kūryboje daug dėmesio skiria edukacinėms temoms. Ko vaiką išmokyti sunkiau – valyti dantis ar pažinti jausmus? O ar knygos gali išmokyti skaityti knygas? Šarūnė Baltrušaitienė atsako į šiuos ir dar daugiau klausimų.

2017-10-04  Akcija „Metų knygos rinkimai 2017“
Šį spalį, kaip ir kasmet nuo 2005 metų, rengiama akcija „Metų knygos rinkimai“ vėl kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas.

2017-10-02  Knyga, su kuria auga jau trečia kartaYra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo – turėdavo nepaaiškinamą trauką. Su viena tokių įtraukiančių ir nebepaleidžiančių knygų užaugusi pirmoji karta jau tikriausiai augina ir savo anūkus.

 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.