Archyvas
  2019   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2019-02-14  2019 m. sausio mėnesio knygosVaikų literatūros informacijos svetainėje ibbylietuva.lt pateikiama informacija apie naujausius, sausio mėnesį pasirodžius, vaikų ir jaunimo literatūros leidinius.

2019-02-11  Atsiverskite knygą ‒ ir kelionė prasidėsTikriausiai visi jūs Naujuosius pradedate nuo pažadų. Ar atspėjau? Norisi juk būti geresniems nei pernai. Gal net daugiau knygelių perskaityti? O ropinėdama tarp bibliotekos lentynų štai ką suradau: Džonatano Kolinso (Johnatan Collins) „Malio ir Kilos nuotykius“ ‒ knygą vaikams apie dorybes. Manote, bus nuobodu? Tikrai ne.

2019-02-11  Paskelbti Knygos meno konkurso nugalėtojaiKultūros ministerija paskelbė gražiausias 2018 metų knygas. Ministerijos kasmet organizuojamo Knygos meno konkurso ekspertų komisija knygas vertino pagal meninio apipavidalinimo ir leidybinio-poligrafinio atlikimo kriterijus.

2019-02-07  Vilniaus knygų mugė: Kas įdomaus vaikų scenoje?Vasario 21–24 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks jubiliejinė 20-oji Vilniaus knygų mugė. Mugės programoje viso 516 renginių, vienu metu vyksiančių 18 renginių erdvių. 204 susitikimai su autoriais vyks dalyvių stenduose ir 5 renginiai – mieste.

2019-02-04  Knygos „Karalaitė ant stiklo kalno“ pristatymas ir parodaLietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros skaitykloje bus pristatyta knyga „Karalaitė ant stiklo kalno: dvylika gražiausių lietuvių stebuklinių pasakų ir dar viena“. Išskirtinį lietuviškų pasakų rinkinį iliustravo Marius Jonutis, jo stebinantys paveikslai ir drožiniai papuoš Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros skaityklos erdves.

 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.