Virtuali Agnės Nananai iliustracijų paroda
2020-04-14


IBBY Lietuvos skyrius, vienijantis 184 narius, tarp kurių rašytojai, iliustruotojai, leidėjai, mokytojai, bibliotekininkai ir daugelis kitų, reaguoja į susidariusią situaciją, kai daug vaikų turi leisti laiką namuose, negali lankytis bibliotekose ir jų pamatinė teisė į prieinamą kultūrą gali būti apribota, vienijasi ir skelbia įrašus, kuriuose IBBY priklausantys rašytojai dalijasi savo kūryba, leidėjai siūlo nuolaidas, bibliotekininkai skaito knygas.


Šį kartą kviečiame pasidairyti po virtualią dailininkės Agnės Nananai iliustracijų iš knygos „Kaip pelėdžiukas iš namų pabėgo“ parodą! Štai ką pati autorė apie ją pasakoja:

„Kviečiu į parodą! Į ją buvau kvietusi jau anksčiau – tiesa, ji turėjo būti Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamente. Dabar kviečiu užsukti į mano namus – sukabinau viską taip, kaip turėjo kabėti bibliotekoje – galutinės iliustracijos, eskizai, pradiniai piešiniai. Nežinau, kiek pavyks įžiūrėti ir suprasti visą darbo prie knygos procesą, bet tikiuosi, kad klausantis miško garsų tiesiog maloniai pasižvalgysite. Jei nesunku – brūkštelkit įspūdžius ir pasidalinkite su draugais! Ačiū!“

Parodą apžiūrėti galite čia:

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.