Archyvas
  2017   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2017-09-20  „Poetinis Druskininkų ruduo“ kviečia į susitikimus


 

Spalio 7 d., šeštadienį, festivalis „Poetinis Druskininkų ruduo“ kviečia į susitikimus Druskininkų vaikus ir jaunimą. Abu susitikimai vyks centro „Dainava“ (Maironio g. 22, Druskininkai) Perkūno salėje.

2017-09-14  Valandoje su pasaka prancūzų „Lyderikas“Rugsėjo 29 d. Prancūzų institutas Lietuvoje ir „Stalo teatras“ kviečia į „Valandą su pasaką“. Susitikimo metu „Stalo teatro“ režisierė, aktorė Saulė Degutytė seks tradicinę prancūzų pasaką „Lyderikas“.

2017-09-13  Šeši mitai apie paveikslėlių knygas


 
Atrodo, viską žinome apie paveikslėlių knygas. Argi yra ką apie jas žinoti? Mažai teksto ir daug paveikslėlių. Skirtos mažiems vaikams, dar nemokantiems skaityti. Labai greitai perskaitomos ir iškart tampa nebereikalingos. Jos yra labai nerimtos. Tai tik keletas mitų apie paveikslėlių knygas. Bet juos visus galima paneigti.

2017-09-12  „Rašyti vaikams – didžiulė atsakomybė“


Nuotykių knygą vaikams „Didžiosios tvoros paslaptis“ neseniai pristačiusi debiutuojanti rašytoja Indrė Pavilonytė pasakoja, kad nusprendus kurti istorijas vaikams, labai svarbu žinoti du dalykus: ką nori pasakyti ir kodėl tai turėtų būti įdomu bei svarbu vaikams. Pasak rašytojos, turint atsakymus į šiuos klausimus – kūryba vaikams taps tikru nuotykiu, tačiau net ir tokiu atveju, svarbiausia nepamiršti, kad rašyti vaikams yra didžiulė atsakomybė.

 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.