Naujienos
2020-05-22
Meškiukas PadingtonasVieną šiltą vasaros vakarą gimė mažas gauruotas meškiukas. Jo tėtis meškinas buvo skaitęs knygą apie nuotykius mėgusį meškiuką vardu Padingtonas, todėl savo mylimai žmonai pasiūlė pavadinti sūnų šiuo vardu. Mama pasiūlymui pritarė ir meškiukas buvo pakrikštytas Padingtonu.

2020-05-20
Virtualios pamokėlės „Iliustruotojai piešia vaikams!“Gegužė – šeimos mėnuo, tad nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka didesnį dėmesį skiria būtent mažiesiems bibliotekos bičiuliams. Nacionalinė biblioteka, kartu su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi pakvietusi klausytis skaitomų kūrinių ištraukų, šį sykį siūlo pažinti knygų dailininkus!

2020-05-11
Liūdnas berniukas ir milžinasKartą gyveno berniukas vardu Mykoliukas. Jis buvo labai liūdnas, nes neturėjo draugų. Vieną dieną berniukas nusprendė eiti laimės ieškoti. Jis gyveno šalia miško. Į tą mišką niekas neidavo nei grybauti, nei uogauti, nei medžioti. Miškas buvo labai paslaptingas ir baisus.

2020-05-04
Pasaką skaito aktorė Kristina SavickytėTarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius, vienijantis 190 narių, tarp kurių – rašytojai, iliustruotojai, leidėjai, mokytojai, bibliotekininkai ir daugelis kitų, reaguoja į susidariusią situaciją.

2020-04-27
Mano keisčiausias sapnasMano sapnas prasideda taip. Visi skrenda raketa į nežinomą Robotomijos planetą. Staiga raketa sustoja, atsidaro durys ir visi pamato, kad atsirado holo tiltas, per kurų galėjome išlipti.

2020-04-27
Sapnai


 
 
Rebekai buvo dešimt metų. Ji gyveno geltoname dviaukščiame name su mama, tėčiu ir šešiamete sesute Liepa. Taip, tiesa, kartu gyveno dar ir nedidelis rudas šunelis Rafis.

2020-04-22
Danguolė Kandrotienė skaito knygos ištraukąTarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius, vienijantis 184 narius, tarp kurių – rašytojai, iliustruotojai, leidėjai, mokytojai, bibliotekininkai ir daugelis kitų, reaguoja į susidariusią situaciją.

2020-04-14
Virtuali Agnės Nananai iliustracijų paroda


IBBY Lietuvos skyrius, vienijantis 184 narius, tarp kurių rašytojai, iliustruotojai, leidėjai, mokytojai, bibliotekininkai ir daugelis kitų, reaguoja į susidariusią situaciją, kai daug vaikų turi leisti laiką namuose, negali lankytis bibliotekose ir jų pamatinė teisė į prieinamą kultūrą gali būti apribota, vienijasi ir skelbia įrašus, kuriuose IBBY priklausantys rašytojai dalijasi savo kūryba, leidėjai siūlo nuolaidas, bibliotekininkai skaito knygas.

2020-04-08
T. Dirgėlos ir R. Jančiauskaitės pokalbisTarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius, vienijantis 184 narius, tarp kurių – rašytojai, iliustruotojai, leidėjai, mokytojai, bibliotekininkai ir daugelis kitų, reaguoja į susidariusią situaciją.

2020-04-02
Paskelbti Vaikų literatūros premijos laureataiBalandžio 2 d., minint Tarptautinę vaikų knygos dieną, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skelbia Vaikų literatūros premijos laureatus. Laureate šiemet tapo Neringa Vaitkutė, rašytoja, Trakų rajono Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos biologijos vyresnioji mokytoja.

 
<- Atgal 1 2 3 Pirmyn -> 
Kitos naujienos
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.