Vilniaus knygų mugė 2018
2018-02-02


Vasario 22–25 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks 19-oji Vilniaus knygų mugė. Lankytojų lauks Vaikų literatūros salė; kasmet kitokia, o šiemet ypatingai graži kūrybinė studija „Tu gali sukurti knygą“; atsinaujinusi ir vietą pakeitusi Bibliotekų erdvė; pati didžiausia per savo gyvavimą Muzikos salė; Knygos kino salė ir kt.


Mažieji skaitytojai ir jaunimas kviečiami į triukšmingą, spalvotą ir linksmą Vaikų literatūros salę. Joje be gausybė knygų vaikams ir jaunimui naujienų, veiks  kasmet vis kitokia Knygų šalies Kūrybinė studija, atsinaujinusi Bibliotekų erdvė ir, žinoma, Vaikų scena.

VAIKŲ SCENOS RENGINIAI.

Šiemet mugėje duris ir vėl atvers Knygos kino salė. Jos programoje –  programa su filmų pristatymais-analize 5–12 klasių moksleiviams, specialus festivalio „Kino pavasaris“ seansas, 100-mečius švenčiančių valstybių filmai.

Taigi, jei pasiilgote gerų filmų ir norite ramiai bei įdomiai praleisti valandą kitą mugėje, būtinai užsukite į Knygos kino salę (Centriniai rūmai).

KNYGOS KINO SALĖS PROGRAMA.

Bibliotekų erdvė – dar viena, ypač jaunųjų lankytojų pamėgta skaitymo, bendravimo ir renginių erdvė, kurią inicijuoja ir kuria Lietuvos bibliotekininkų draugija. Tai moderni, atvira ir kitokia biblioteka be sienų. Šiemet Bibliotekų erdvė bus gerokai išsiplėtusi ir pakeitusi vietą – ją rasite Vaikų literatūros salėje (salė 4), šalia Kūrybinės studijos.

BIBLIOTEKŲ ERDVĖS PROGRAMA.

Vilniaus knygų mugė – didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse, vienas ryškiausių kultūros įvykių Lietuvoje. Savo formatu ir ypač įdomia bei turtinga kultūrine programa mugė pirmiausiai yra skirta skaitytojui, autoriaus ir skaitytojo bendravimui, susitikimams, diskusijoms ir skaitymui.

BENDRA KNYGŲ MUGĖS PROGRAMA.

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.